Проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення, комунальної форми власності на території Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Дата: 20.07.2021 11:39

Фото без описуДержавним підприємством «Українське державне аерогеодезичне підприємство» на підставі Рішення Ставищенської селищної ради № 367 від 22.04.2021 року «Про проведення інвентаризації земель» та відповідно до вимог Земельного кодексу України, законів України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», відповідно до Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476,

Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051, Положення про Державний фонд документації із землеустрою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.2004 р. № 1553, та інших нормативно-правових актів, що встановлюють вимоги до проведення інвентаризації земель, з 20 липня 2021 року буде проводити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення, комунальної форми власності на території Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

Категорія земель: 16.00 Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам).

Питання, пропозиції та коментарі надаються на електронну пошту - ukrdagpdp@gmail.com.

Контактна особа: сертифікований інженер-землевпорядник Державного підприємства «Українське державне аерогеодезичне підприємство» Терещенко Анастасія тел. (044) 287 41 68.