Ставищенська селищна територіальна громада
Білоцерківський район, Київська область

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 05.08.2021 16:32
Кількість переглядів: 1238

 

 

Фото без опису

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

               від 05 серпня 2021 р.                                      Ставище                                                         № 116

 

 

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування

Ставищенської селищної ради

Білоцерківського району Київської області

 

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Ставищенській селищній раді Білоцерківського району Київської області, затвердженого розпорядженням селищного голови від 05.01.2021 року  № 125:

 

1. Оголосити та провести конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області, а саме:

 - адміністратор центру надання адміністративних послуг;

-  начальник відділу освіти.

2. Затвердити професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області ( додаток 1).

3. Повідомлення про оголошення конкурсу  опублікувати на офіційному сайті Ставищенської селищної ради (додаток 2).

4. Конкурсній комісії з проведення відбору кандидатів  на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.

5.  Контроль  за  виконанням  цього  розпорядження  залишаю за собою.

 

 

Перший заступник

селищного голови                                                                      Ірина НЕЧАЄНКО

 

 

Додаток 1

до розпорядження

першого заступника селищного голови

від 05.08.2021р. №  116

  

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів

на заміщення вакантних посад

 посадових осіб місцевого самоврядування

Ставищенської селищної ради Білоцерківського району

Київської області, на які оголошено конкурс

 

Найменування вакантної  посади

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата на вакантну посаду

1

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

Громадянство України; освіта вища економічна або юридична  за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліст, магістр; досконале  володіння державною мовою ; знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою ; впевнене користування  ПЕОМ на рівні досвідченого користувача операційних систем  Windows  7 (8.1,10),  пакетом MS Office 2016 та Internet ; стаж роботи не менше 1-го року на державній службі, вік кандидата не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

2

Начальник відділу освіти

Громадянство України; освіта вища  педагогічна за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліст, магістр; досконале  володіння державною мовою; знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою ; володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері; досвід роботи на керівних посадах закладу освіти не менше 3-х років; вік кандидата не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

 

 

 

Перший заступник

селищного голови                                                                        Ірина НЕЧАЄНКО

 

Додаток  2

до  розпорядження

першого заступника селищного голови

від  05.08.2021 №  116

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення конкурсу Ставищенською селищною радою Білоцерківського району Київської області   на заміщення  вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Ставищенською селищною радою Білоцерківського району Київської області, що знаходиться за адресою вул. Цимбала Сергія, буд. 35/1, смт.Ставище Білоцерківського району Київської області, 09401 (  тел./факс: (04564) 2-54-63,  е-mail: stav_otg@ukr.net , Web: http://www.stavrada.gov.ua, код ЄДРПОУ 04360913 ), оголошується конкурс на заміщення вакантних  посад посадових осіб  місцевого самоврядування.

Вакантні посади:   -     адміністратор центру надання адміністративних послуг;

  •  начальник відділу освіти.

Загальні вимоги до всіх кандидатів на заміщення вакантних посад: громадянство України; досконале  володіння державною мовою; знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою; володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері; вік кандидата не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування та зокрема:

1. Адміністратор центру надання адміністративних послуг.

Вимоги до кандидатів: освіта вища економічна або юридична  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр; впевнене користування  ПЕОМ на рівні досвідченого користувача операційних систем  Windows  7 (8.1,10),  пакетом MS Office 2016 та Internet ; стаж роботи не менше 1-го року на державній службі.

2. Начальник відділу освіти.

Вимоги до кандидатів: освіта вища  педагогічна за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліст, магістр;  досвід роботи на керівних посадах закладу освіти не менше 3-х років;

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Письмова заява про участь у конкурсі.

2.Особова картка ( форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність).

3. Копія паспорта.

4. Копія ідентифікаційного коду.

5.Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

6. Копії документів про освіту.

7. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

8. Довідка про допуск до держаної таємниці (у разі його наявності).

9.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, зазначеному Законом України «Про запобігання корупції» (за потреби).

10.Письмова заява з повідомленням про не застосування заборони, визначеної ч.3 або ч.4 ст.1 ЗУ «Про очищення влади», та надання згоди на проходження перевірки й оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону.

Документи приймаються відділом організаційно-кадрової роботи та загального діловодства Ставищенської селищної ради (кабінет №8) протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення на офіційному сайті Ставищенської селищної ради. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається у Ставищенській селищній раді за вищевказаними адресою або телефоном.

 

 

Перший заступник

селищного голови                                                                         Ірина НЕЧАЄНКО  

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь