СПОРТИВНИЙ WORKOUT МАЙДАНЧИК ДЛЯ СТАВИЩЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 13.08.2021 12:49

Фото без описуВстановлення в селищі сучасного спортивного майданчика для занять WORKOUTом - це молодіжна громадська ініціатива. Генератором ідеї виступив Юрій Михайлишин разом з місцевими спортсменами, які мають вже певні напрацювання у цьому виді спорту.

Безумовно, ця ініціатива знайшла підтримку місцевого керівництва, оскільки, цей вид спорту стрімко набирає популярності в усьому світі серед молоді та дорослих.

Фінансування об'єкту культурного та соціального призначення за рахунок спонсорів.

МЕТА ПРОЄКТУ: Залучити до цього доступного і видовищного спорту максимум молоді, зробити  здоровий спосіб життя нормою для підростаючого покоління, а також -

Відвідування майданчику буде на безоплатній основі, всі бажаючі зможуть тренуватись у зручний для них час

WORKOUT знаходиться на території місцевого парку, зліва біля входу до санаторію "Дружба".