Вітання Ставищенського селищного голови Леоніда Джужика з  Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2021 09:00

Сьогодні не звичайний День народження нашої держави. Сьогодні свято пам’яті про цілі покоління предків, які боролися за нашу націю, за нашу мову, за нашу з вами незалежність. Цей день нагадує нам про те, що боротьба досі триває. Та я впевнений, що український дух незламний. І з Божою допомогою, незабаром, ми покладемо край зазіханням на наші цінності та території!

Я хочу привітати кожного Ставищанина, кожного українця, з 30-ю річницею Незалежності нашої неньки України! Хочу побажати мирного неба над головою та щасливої долі. Закликаю жити так, щоб наші діти пишалися своїм походженням та одного дня подякували нам за безхмарне небо та щасливе життя! Прославляймо нашу країну та нашу мову. Робімо її щасливою та квітучою!

З Днем Незалежності!

Слава Україні!