ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 31.08.2021 09:04

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом України, на виконання Ставищенської селищної комплексної програми «Турбота» на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням сесії Ставищенської селищної ради від 27 липня 2021 року № 869, відповідно до протоколу засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету

при виконавчому комітеті Ставищенської селищної ради від 30 серпня 2021 року № 6, з метою підтримки незахищених верств населення, громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян, виконавчий комітет Ставищенської селищної  ради вирішив:

-виділити матеріальну допомогу громадянам, які знаходиться в надзвичайно складних умовах (14 - на лікування, 1 – на ліквідацію наслідків пожежі) в сумі від 500 грн до 2500 грн;

- надати одноразову матеріальну допомогу малозабезпеченим власникам квартир або особам, які мають першочергове право на приватизацію квартир у багатоквартирних будинках, які за рішенням Ставищенської селищної ради відключені від централізованого теплопостачання в сумі від 4029 грн до 14067 грн.

Також на засіданні прийняте рішення про надання двом громадянам другого траншу матеріальної допомоги на підключення індивідуального опалення.

Загальна сума допомоги склала:

1-ій особі - 14067,00 грн.. (придбання котла, виготовлення технічних умов, проєктної документації).

2-ій особі - 21610,92 грн. (придбання котла, виготовлення технічних умов та проєктної документації, будівельно - мотажні роботи).