СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА ВІДБУЛОСЯ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ СТАВИЩЕНСЬКОЇ ТГ

Дата: 01.09.2021 11:16

Свято Знань цьогоріч видалося сонячним і по-осінньому теплим. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів - першокласників та для найстарших - випускників.

Голова Ставищенської селищної ради Леонід Джужик привітав із Днем знань учнів, педагогічний колектив, батьків та побажав усім присутнім наполегливості, творчої наснаги, нових здобутків, незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів в країні знань.

Щиро та зворушливо вітали свою освітянську родину директори шкіл, завучі, педагоги. Звертаючись до учнів всі бажали, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження, творче натхнення та радість успіхів і звершень у навчальному процесі. Цей навчальний рік буде для нас не легким, але цікавим.

Традиційно цього дня на кожному шкільному подвір'ї звучав Державний Гімн України та пролунав дзвінок у руках першокласників, який сповістив про початок нового навчального року!

Хай він буде успішним!