ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 08.09.2021 08:30

Фото без опису07 вересня під головуванням селищного голови Леоніда Джужика  відбулось засідання виконавчого комітету Ставищенської селищної ради.

На засіданні члени виконкому розглянули питання про:

передачу в приватну власність жилого приміщення у гуртожитку за адресою: смт Ставище, вул.Водопійна, 2а

зарахування на квартирний облік при виконавчому комітеті Ставищенської селищної ради Васьківського Андрія Олеговича та Навроцької Марини Юріївни.

затвердження актів обстеження земельних ділянок постійно діючої комісії виконавчого комітету Ставищенської селищної ради у сфері регулювання земельних відносин та затвердження актів щодо визначення та відшкодування розміру збитків власникам землі та землекористувачам.

Члени виконкому підтримали проєкти рішень щодо даних питань.Фото без опису

За результатами голосування виконавчий комітет також вирішив:

затвердити план заходів щодо складання проєкту бюджету Ставищенської селищної територіальної громади на 2022рік.

схвалити проєкт Програми підтримки територіальної оборони Ставищенської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Серед переліку порядку денного були робочі питання:

• Стан благоустрою в населених пунктах Ставищенської селищної територіальної громади.
  • Інформація щодо будинків по населених пунктах громади, які можуть бути визнані безхазяйними та зареєстрованими за громадою.
  • Режим роботи закладів торгівлі та закладів громадського харчування в населених пунктах громади.