ПІДГОТОВКА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата: 08.09.2021 12:00

Ставищенський селищний голова Леонід Джужик провів нараду щодо виконання заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

Заклади культури Ставищенської селищної територіальної громади в більшості готові до опалювального сезону. Будівлі, що опалюються дровами: с.Сніжки, с.Розумниця, с.Антонівка на опалювальний період дровами забезпечені. Заплановано у 2021 році встановити електро-обігрівачі у Торчицькому будинку культури та бібліотеці.

КНП « Ставищенська лікарня» найближчим часом планує проводити тендерні процедури на закупівлю теплопостачання.

Підготовку до опалювального сезону об?єктів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти Ставищенської селищної ради триває. Необхідно додаткові кошти на оплату теплової енергії.

Ставищенським ЖКП виконані роботи у котельнях селища: котли були вскриті, почищені, підварені, оновлено азбестові набивки. Комунальниками здійснено ремонт бетоної основи димової труби, поточний ремонт котелень (штукатурка, побілка, покраска), ревізія теплових колодязів.

Під час наради було розглянуто проблемні питання та запропоновано відповідні заходи для їх усунення.