ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.09.2021 10:50

Проведено чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету при виконавчому комітеті Ставищенської селищної ради.

На засіданні комісії розглядалися заяви громадян, які звернулись за призначенням різних видів матеріальної допомоги в межах виконання Ставищенської селищної комплексної програми «Турбота» на 2021 – 2025 роки.

Надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям багатоквартирних будинків, які переходять на iндивiдуальне опалення продовжується ??????

Прийняті наступні рішення:

? про виділення матеріальної допомоги п’ятьом громадянам, які знаходиться в надзвичайно складних умовах (на лікування) на загальну суму 14 500 грн;

? про надання матеріальної допомоги одному учаснику бойових дій з числа учасників АТО на загальну суму 1 200 грн.;

? про надання одноразової матеріальної допомоги чотирьом малозабезпеченим власникам квартир або особам, які мають першочергове право на приватизацію квартир у багатоквартирних будинках, які за рішенням Ставищенської селищної ради відключені від централізованого теплопостачання на загальну суму 29 608 грн. та одному громадянину про надання другого траншу вище зазначеної допомоги на суму 4 029 грн.