Про затвердження звіту про виконання бюджету Ставищенської селищної територіальної громади             за 9 місяців 2021року

Дата: 25.10.2021 16:25

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

17-ї чергової сесії  VIII скликання

від  21 жовтня  2021 р.                                 Ставище                                                       № 1352

Про затвердження звіту про виконання

бюджету Ставищенської селищної

територіальної громади

за 9 місяців 2021року

Відповідно до пункту 23 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та пункту  4 статті 80 Бюджетного Кодексу;  заслухавши та обговоривши звіт начальника  фінансового відділу  Ставищенської селищної ради  про виконання  бюджету Ставищенської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, промисловості, інвестицій та міжнародного співробітництва, селищна рада вирішила:

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звіт про виконання бюджету Ставищенської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року по доходах у сумі 168794977 (сто шістдесят вісім мільйонів сімсот дев’яносто чотири тисячі дев’ятсот сімдесят сім) гривень 81 копійка та по видатках у сумі 159051282 (сто п’ятдесят дев’ять мільйонів п’ятдесят одна тисяча двісті вісімдесят дві) гривні 91 копійка, з перевищенням доходів над видатками в сумі 9743694 (дев`ять мільйонів сімсот сорок три тисячі шістсот дев`яносто чотири) гривні 90 копійок, у тому числі :

1.1. По загальному фонду бюджету Ставищенської селищної територіальної громади по доходах у сумі 164607955 (сто шістдесят чотири мільйони шістсот сім тисяч дев`ятсот п`ятдесят п`ять ) гривень 82 копійки і по видатках у сумі 149477411 (сто сорок дев`ять мільйонів чотириста сімдесят сім тисяч чотириста одинадцять) гривень 40 копійок з перевищенням доходів над видатками в сумі 15130544 (п`ятнадцять мільйонів сто тридцять тисяч п`ятсот сорок чотири) гривні 42 копійки.

1.2. По спеціальному фонду бюджету Ставищенської селищної територіальної громади по доходах у сумі 4187021 (чотири мільйони сто вісімдесят сім тисяч двадцять одна) гривня 99 копійок і по видатках у сумі 9573871 (дев`ять мільйонів п`ятсот сімдесят три тисячі вісімсот сімдесят одна) гривня 51 копійка з перевищенням видатків над доходами в сумі 5386849 (п`ять мільйонів триста вісімдесят шість тисяч вісімсот сорок дев`ять) гривень 52 копійки.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, промисловості,  інвестицій та міжнародного співробітництва.

3. Дане рішення вступає в дію з дня його прийняття Ставищенською  селищною радою.

4 . Дане рішення має бути опубліковане  в газеті «Сільські обрії».

ДОДАТОК - переглянути