Засідання комісії ТЕБ та НС Ставищенської селищної ради від 28 жовтня 2021року

Дата: 29.10.2021 15:44

На позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС Ставищенської селищної ради, що провели 28 жовтня 2021року, ухвалено рішення встановити «червоний» рівень епідемічної небезпеки з 00:00 годин 30 жовтня.
Вирішено застосовати обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного рівня» епідемічної небезпеки при якому зберігаються всі попередні обмеження, а також

? ? ?ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
????робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос,
????робота непродовольчих ринків і магазинів, стихійних ринків, спортзалів, і фітнес-центрів,
????проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
????робота закладів культури,
????робота закладів освіти.
В “червоній” зоні ? ? ?ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:
????Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів та ринків.
????Прийом відвідувачів суб’єктами господарювання у сфері торгівлі:
засобами гігієни та побутової хімії, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. На торгівельних площах не менше ніж 60% яких призначено для торгівлі такими товарами.
Діяльність:
????перукарень та салонів краси за попереднім записом, у сфері торгівлі та адресної доставки, фінансових установ та з надання фінансових послуг, операторів поштового зв’язку, медичних та ветеринарних практик, автозаправних комплексів без харчування, з ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів, з ремонту комп’ютерів побутових виробів, із збирання і заготівлі відходів.
????Відвідування закладів здобувачам дошкільної освіти та закладів дошкільної освіти у складі ЗЗСО-ЗДО
????Відвідування закладів учнями спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти за наявності документів, що підтверджують отримання повного курсу вакцинації у вчителя-класовода;
????Відвідування учнями 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, де 100% працівників закладів освіти мають документ, що підтверджує отримання вакцинації;
????Робота непродовольчих магазинів та закладів громадського харчування за умови забезпечення керівником, власником наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників “зеленого” COVID-сертифікату.
????Робота закладів культури за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів та спортзалів “зеленого” COVID-сертифікату.
?Після пред’явлення відвідувачами документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою одно-дозної вакцини або двома дозами дво-дозної вакцини (зелені сертифікати) ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:
????Особистий прийом громадян по питанню надання послуг «Центром надання адміністративних послуг ставищанської селищної ради» (ЦНАП);
????Особистий прийом громадян працівниками селищної ради та інших установ та організацій Ставищенської селищної територіальної громади.