Про затвердження публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами та заяви приєднання

Дата: 28.10.2021 18:24

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від 28 жовтня 2021 р.                              Ставище                               №450

Про затвердження публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами та заяви приєднання

З метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану та благоустрою в населених пунктах Ставищенської територіальної громади, відповідно до ч.3 ст. 205, ст. ст. 633 Цивільного Кодексу України, Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи», Правил надання послуг поводження з побутовими відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070 (зі змінами), виконавчий комітет Ставищенської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Публічний договір про надання послуг з поводження з  побутовими відходами (додаток 1).
  2. Затвердити форму заяви – приєднання до договору про надання  послуг з поводження з  побутовими  відходами (додаток 2).
  3. Встановити, що Публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами вступає в дію з дня акцептування його споживачем, але не раніше ніж через 30 днів з моменту його офіційного оприлюднення в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Ставищенської селищної ради.
  4. Відділу інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю  Ставищенської селищної ради оприлюднити на офіційному веб-порталі Ставищенської селищної ради дане рішення, Публічний договір та заяву приєднання.
  5. Ставищенському житлово-комунальному підприємству укласти публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами у населених пунктах шляхом оприлюднення його в офіційних місцевих засобах масової інформації.
  6. Старостам сіл сприяти Ставищенському житлово-комунальному підприємству  в організації укладання договорів з споживачами.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Книра О.М.                                                                .

Селищний голова                                                       Леонід ДЖУЖИК

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету