Дата: 23.11.2021 15:48

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 листопада 2021 р.   Ставище                                                           №      223

Про внесення змін до

Розпорядження Ставищенського

селищного голови від 10.11.2021№210

«Про скликання чергової дев'ятнадцятої сесії

Ставищенської селищної ради

Білоцерківського району

Київської області VIII скликання»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» внести зміни до Розпорядження Ставищенського селищного голови від 10.11.2021№ 210 «Про скликання чергової дев?ятнадцятої сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання»:

1. Порядок денний доповнити таким пунктом:

«13.Про внесеннязмін до Програмиповодження з твердимипобутовимивідходами на територіїСтавищенськоїселищної ради Білоцерківського району Київськоїобласті на 2021-2023 роки( доп.Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Ставищенської селищної ради)

1. Пункт 13 вважати пунктом 14.
  2. Порядок денний доповнити таким пунктом:

«15.Про присвоєння старостам рангів посадової особи місцевого самоврядування ( доп. Нечаєнко І.В., перший заступник селищного голови)»

1. Пункт 14 вважати пунктом 16.
  2. Порядок денний доповнити такими пунктами:

«17.Про внесення зміндо Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в межах виконання Ставищенської селищної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян  на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Ставищенської селищної ради від 27.07.2021  № 867» (доп. Даценко О.І., начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення)

18. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Ставищенська лікарня» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області на 2021-2025 роки ( доп. Даценко Т.В., директор ННП «Ставищенська лікарня»)

19. Про внесення змін до Програми підтримки заходів з територіальної оборони на території Ставищенської селищної територіальної громади на 2021 рік ( доп. Бандура Р.В., керуючий справами ( секретар) виконкому Ставищенської селищної ради)»

1. Пункти 15-21 вважати пунктами 20-26.
  2. Порядок денний доповнити такими пунктами:

«27. Про прийняття майна на баланс відділу освіти Ставищенської селищної ради (доп.Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Ставищенської селищної ради)

28. Про передачу майна Ставищенськомужитлово-комунальномупідприємству(доп.Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Ставищенської селищної ради)».

1. Пункти 22-23 вважати пунктами 29 - 30.
  2. Порядок денний доповнити таким пунктом:

«31.Про замінусторони та внесеннязмін до договору про встановленняособистого строкового земельного  сервітутувід 06.11.2015, укладеного на земельнуділянкуплощею 0,4464 га, щорозташована за адресою: Київська область, Білоцерківський район, смт Ставище, вул. ЦимбалаСергія, 45А(доп. Василенко-мейта Ю.В., начальник юридичного відділу)»

1. Пункт 24 вважати пунктом 32 та замінити слово «затвердження» на «розгляд».
  2. Пункт 25 вважати пунктом 33.
  3. Пункт26  вважати пунктами 34.
  4. Порядок денний доповнити таким пунктом:

«35.Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ( доп. Маринін М.В., начальник відділу земельних відносин)

36.Про внесеннязмін до переліку земельних ділянок,призначених для продажу права орендина земельних торгах у форміаукціону,окремими лотами( доп.Маринін М.В., начальник відділу земельних відносин)

37. Про розірвання договору оренди земельної ділянки з ТОВ «ЕКСТРА ТРЕЙД ГРУП» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за взаємною згодою сторін ( доп. Маринін М.В., начальник відділу земельних відносин)»

1. Пункти 27- 50  вважати пунктами 38-61.
  2. Пункт 51 виключити з порядку денного.
  3. Пункти 52-71 вважати пунктами 62-81.
  4. Пункт 72 виключити з порядку денного.
  5. Пункти 73-212 вважати пунктами 82-221.
  6. Пункт 213 виключити з порядку денного.
  7. Пункти 214 -241 вважати пунктами 222-249.

Селищний голова                                                                                               Леонід ДЖУЖИК

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ  - переглянути