УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ГОЛОВНОЇ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

Дата: 20.12.2021 08:51

19 грудня центр селища заполонили ставищани та гості громади. На святковий захід з нагоди відкриття головної новорічної ялинки поспішали діти та дорослі, адже на них чекала весела розважальна програма за участю Святого Миколая.

Ставищенський селищний голова Леонiд Джужик привітав зі святом усіх, хто вірить у справжні дива, побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки.

Концертну програму присутнім подарували працівники будинку культури. Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески та радісні дитячі вигуки.