ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ СТАВИЩЕНЩИНИ ВІД НАЦИСТСЬКОЇ ОКУПАЦІЇ

Дата: 10.01.2022 16:08

Фото без описуЩорічно у січні жителі та гості Ставищенщини вшановують пам'ять захисників, які полягли, звільняючи рідний край від нацистської окупації.

У боях за населені пункти Ставищенщини віддали своє життя більше тисячі воїнів радянської армії.

10 січня в селищі біля Обеліска Слави відбувся мітинг з нагоди річниці визволення Ставищенського краю від німецької окупації. Участь у зібранні взяли керівництво громади, представники установ, підприємств та організацій селища.

Завітала на захід голова Білоцерківської РДА Людмила Мерзлюк, побажавши всім мирного неба, добробуту, злагоди, здоров’я, успіхів у нових звершеннях на благо рідного краю.

"Не забуваймо про подвиги українців, шануймо пам'ять загиблих воїнів, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі. Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!" - наголосив у своїй промові Ставищенський селищний голова Леонід Джужик.

Також до слова запросили голову ветеранської організації Івана Даценка. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів-земляків та піднесли квіти до пам'ятних місць