ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

Дата: 13.01.2022 16:11

Фото без описуНа засіданні комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних   ситуацій Ставищенської селищної ради розглянули наступні питання:

1. Про посилення  протипожежного захисту об’єктів різних форм власності та житлових будинків Ставищенської СТГ у весняно-літній та осінньо-зимовий пожежонебезпечний періоди.

ВИРІШИЛИ:

- cтаростам округів Ставищенської селищної ради, керівникам органів господарської діяльності Ставищенської СТГ постійно підтримувати боєздатність та сприяти підвищенню професійної майстерності команд сільської пожежної охорони громади (ДПД);

- привести в зразковий стан наявну пожежну,  пристосовану для цілей пожежогасіння техніку, укомплектувати пожежно-технічним обладнанням та забезпечити паливно-мастильними матеріалами;

- забезпечити  проведення навчань та роз’яснювальної роботи серед населення  щодо  необхідності  дотримання  правил пожежної безпеки;

- провести пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів, де спостерігається ріст кількості пожеж та загибелі людей на них.

2. Про створення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони у населених пунктах  Ставищенської СТГ.

ВИРІШИЛИ:

- провести інвентаризацію існуючих підрозділів місцевої пожежної охорони, добровільних пожежних дружин, наявної техніки пристосованої для цілей пожежогасіння.

3. Про  зняття карантинних обмежень по сказу з території с. Гейсиха в радіусі   10 км, оголосити його благополучним по цьому захворюванню з 10 січня 2022  року.

ВИРІШИЛИ:

- зняття карантинних обмежень по сказу з території с. Гейсиха в радіусі 10 км.

4. Про забезпечення протипожежного захисту об’єктів охорони здоров’я Ставищенської СТГ.

ВИРІШИЛИ:

Розробити детальний план дій щодо протипожежного захисту об’єктів та усунення недоліків виявлених під час перевірок представниками ДСНС.