ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА ПЕРШОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2022»

Дата: 18.01.2022 16:40

17 січня 2022 року в режимі онлайн завершено перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика». За звання найкращого у фіналі Конкурсу змагалися п’ять учителів закладів загальної середньої освіти Київської області.

Програма фінального етапу включала фахові конкурсні випробування:  «Практичну роботу» та «Методичний практикум». Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень професійної майстерності, знання предмета й здатність моделювати альтернативні різнорівневі дидактичні матеріали з інформаційних технологій.

Лауреатом конкурсу визнано вчителя інформатики Гейсиського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області Ясінську Тетяну Миколаївну.

Щиро вітаємо Тетяну Миколаївну з визначним професійним досягненням! Бажаємо їй творчого натхнення, невичерпного оптимізму, нових ідей, які мотивують і надихають на майбутні звершення й покликання бути УЧИТЕЛЕМ!!!