Інформаційне повідомлення  про проведення громадських слухань щодо капітального ремонту об’єкту благоустрою по вулиці Цимбала Сергія від будинку № 43 до будинку № 55 в смт Ставище

Дата: 27.01.2022 14:52

Фото без опису20 лютого 2022 року об 11 годині у приміщенні Ставищенського будинку культури за адресою: смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 50Б (територія санаторію «Дружба») пройдуть громадські слухання щодо   капітального ремонту об’єкту благоустрою по вулиці Цимбала Сергія від будинку № 43 до будинку № 55 в смт Ставище.

Ініціатор обговорення – Ставищенський селищний голова.

Предмет обговорення – Робочий проект «Капітальний ремонт об’єкту благоустрою по вулиці Цимбала Сергія від будинку № 43 до будинку № 55 в смт Ставище Білоцерківського району Київської області».

З матеріалами громадського обговорення можна ознайомитись з понеділка по п’ятницю в приміщенні Ставищенської селищної ради (відділ організаційно-кадрової роботи та загального діловодства, каб.11) з 9,00 до 13,00 години, а також на офіційному сайті Ставищенської селищної ради  stav-gromada.gov.ua.

Письмові пропозиції щодо   капітального ремонту об’єкту благоустрою по вулиці Цимбала Сергія від будинку № 43 до будинку № 55 в смт Ставище приймаються до 11.02.2022 включно на електронну адресу:stav_otg@ukr.net  або поштову адресу: Ставищенська селищна рада, вул. Цимбала Сергія, буд.35/1, Білоцерківський район, Київська область,09401.

Для реєстрації та участі у громадських слуханнях 20.02.2022  при  собі  обов’язково  мати  паспорт  громадянина  України, або інший документ, що посвідчує особу.

План території проектний.

Протокол №1 засідання організаційного комітету з проведення громдських слухань щодо капітального ремонту об’єкту благоустрою по вулиці Цимбала Сергія від будинку № 43 до будинку № 55 в смт Ставище