МІТИНГ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2022 10:57

Фото без описуСьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, вся Україна вшановує пам’ять загиблих учасників Революції Гідності.

Цього дня в селищі Ставище біля пам'ятника воїнам АТО відбувся мітинг з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та  панахида за загиблими героями. Жителі Ставищенської громади згадали  трагічні події 2014 року, хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблих учасників Революції Гідності, полеглих за незалежність нашої держави, за честь, за волю, за право бути українцем. Які ціною свого життя всьому світу показали, що український дух є незламним, а народ – нескореним.

Завершили урочистості покладанням квітів до  меморіалу.

Довідка. Пам'ятний день встановлено указом Президента України  з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.