ЗВЕРНЕННЯ СТАВИЩЕНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 24.02.2022 19:51

Шановні мешканці Ставищенської громади!

Сьогодні, 24.02.2022 року, вранці, армія Російської Федерації обстріляла міста і селища України. Розпочалася війна. Указом Президента України № 64/2022 з 5 год. 30 хв. 24.02.2022 року введено воєнний стан на всій території нашої держави строком на 30 діб.

Ставищенська громада мобілізувалася й готова ефективно діяти в умовах воєнного стану.

Організовано штаб сприяння обороні та правопорядку.

Заклади охорони здоров?я забезпечені усім необхідним для надання першої медичної допомоги.

У закладах освіти громади підготовлено приміщення ( спортзали, актові зали) для прийняття біженців.

Всі установи й організації, що знаходяться на території громади, в тому числі магазини, аптеки, АЗС, банківські установи, зобов?язані працювати в режимі підвищеної готовності, передбаченої воєнним станом.

На території селища Ставище обладнано бомбосховища, перелік яких знаходиться на сайті Ставищенської селищної ради.

Організовується рота охорони.

На всіх в?їздах і виїздах із території громади формуються блокпости.

Налагоджена співпраця з підприємцями по облаштуванню пунктів дислокації роти охорони, формування резерву продуктів харчування для громади, резерву пального для потреб охорони та захисту населення.

Президентом України оголошена мобілізація Збройних сил України. На підставі цього наказом начальника Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки №3 від 24.02.2022 також оголошено мобілізацію.

Прохання до всіх мешканців громади – не панікувати, зберігати спокій, не поширювати неперевірену інформацію, не піддаватися на провокаційні дії. У разі виявлення на території громади підозрілих чи невідомих Вам осіб негайно повідомляти правоохоронні органи.

Селищний голова Леонід ДЖУЖИК