Ставищенська селищна територіальна громада
Білоцерківський район, Київська область

Про скликання другого пленарного засідання чергової двадцять четвертої сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання

Дата: 26.02.2022 10:21
Кількість переглядів: 2218

 

 

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від  26 лютого 2022 р.                                     Ставище                                                               № 27

Про скликання другого пленарного засідання

чергової двадцять четвертої сесії

Ставищенської селищної ради

Білоцерківського району

Київської області VIII скликання

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання скликати друге пленарне засідання чергової двадцять четвертої сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання  28 лютого 2022 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, 35/1, з наступним порядком денним:

 1. Про звільнення заступника селищного голови ( доп. Леонід Джужик, селищний голова).

 2. Про затвердження офіційної символіки Ставищенської селищної територіальної громади (доп. Бандура Р.В., керуючий справами (секретар) виконкому Ставищенської селищної ради)

 3. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області ( доп. Якубівський С.М., завідувач сектору містобудування та архітектури)

 4. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради №3 від 26.11.2020 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Ставищенської селищної ради та її виконавчих органів» (доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Ставищенської селищної ради)

 5. Про затвердження протоколу громадських слухань щодо затвердження робочого проєкту                                         капітального ремонту об’єкту благоустрою по вулиці Цимбала Сергія, від будинку № 43 до                                               будинку № 55, в смт Ставище ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., начальник юридичного відділу)

 6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондаренко Галині Олександрівні  для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Винар Л.Є. для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаврилюку Костянтину Федоровичу для ведення особистого селянського  господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гімуранову Валерію Михайловичу  для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр. Гімурановій Ніні Миколаївні   для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Гоменюку Олександру Семеновичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гоменюку Олександру Семеновичу для ведення особистого селянського  господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу  у спільну сумісну власність гр. Грабовецькій Г.М.,                Погорілій А.М., Грабовецькому П.П., Грабовецькій Т.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 14. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Грицюку В.І   для ведення особистого селянського господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Губареву М.О. для ведення особистого селянського  господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Дзятківському Олександру Петровичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 17. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Дзятківському Олександру Петровичу  для ведення особистого селянського господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Закорському Петру Миколайовичу    для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Закорському Петру Миколайовичу    для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 20. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Затишному В.М. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Касян В.В. для ведення особистого селянського  господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 22. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Кебі О.Б. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 23. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Коновалюку В.І.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 24. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Коновалюк М.В.  для ведення особистого селянського (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коренюк М.М для ведення особистого селянського  господарства   (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 26. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Лобецькому Олександру Миколайовичу  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 27. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Матвієнко Світлані Миколаївні  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Небесному Ю.П. для ведення особистого селянського  господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 29. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Пацелі Г.М. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Ротовій О.К. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Рябокінь П.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність гр. Саввіній С.М., Довгополій Л.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 33. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Ситник С.О.  для ведення особистого селянського господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Татарчуку О.М  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 35. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Фаюку Сергію Васильовичу  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Халімончук Н.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Шелесту Віктору Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Абатурову О.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Абатурову О.А. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 40. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білій Л.В. для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 41. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Будлянському В.В.  для ведення особистого селянського  господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність гр.гр. Будлянському В.В.,                      Будлянській О.О., Дудник К.В., Будлянському Є.В.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 43. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Голенко І.І. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 44. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Гриценку М.К. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 45. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Грицюку А.Л. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 46. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Грицюку А.Л. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грищук Г.М.  для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 48. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Древецькій А.Л. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 49. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Древецькій С.О. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 50. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Загородньому В.Л.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 51. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Затишній Т.Є.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 52. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Затишному Я.С.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Здіорук Г.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Здіорук Г.С. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 55. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Клочко Ф.З. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Клочко Ф.З. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Ковальчуку А.О. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 58. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Комишнюк І.Г. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 59. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Комишнюку О.А. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 60. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Костенку Г.І.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 61. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Костенко Т.М.  для ведення індивідуального садівництва (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 62. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Котляр Т.І. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Кротюк О.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 64. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Літвіновій О.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Малюті Г.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 66. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Медведенко В.Л.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність гр.гр. Мекеді Т.Л., Дудник Г.Л.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 68. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Новосельській Л.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олексієнку І.О. для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 70. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Олійник В.Я.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 71. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Олійнику І.М.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 72. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Пенчуку Є.Ю.  для ведення особистого селянського господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Підгорець Л.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Підгорець Л.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Погорілій Н.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                  гр. Проценку П.П. для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 77. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Розуменку В.Г. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 78. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Савіцькій Н.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Стрільчук К.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 80. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Ткаченко Н.Д. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 81. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Ткаченко Н.Д. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 82. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                  гр. Фаренику В.В. для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність гр. Фаюк С.В., Ткач Н.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 84. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чалій Н.А. для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Чалій Н.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 86. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Червінському Ю.В.  для ведення особистого селянського господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бондар М.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 88. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                 гр. Бондар М.І. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Бондарю О.Ф. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 90. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність              гр. Бондарю О.Ф. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у спільну сумісну власність гр. Коваль Т.В. та Ковалю О.Б. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 92. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                гр. Лановенко В.П. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 93. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність               гр. Марущак Ю.І. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Паламарчук П.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 95. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                 гр. Пилипцю В.П. для ведення особистого селянського  господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 96. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пилипцю С.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Федоренку С.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)

 98. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мащенку В.О. для будівництва індивідуального гаража (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 99. Про затвердження проєкту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дишлюку М.А. для будівництва індивідуального гаража (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 100. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Омельчуку Д.Г. для будівництва індивідуального гаража (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 101. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Татаріновій С.М. для будівництва індивідуального гаража(доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 102. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Яценко Ю.Г. для будівництва індивідуального гаража (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 103. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Біднюку В.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 104. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондарю П.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 105. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки у спільну сумісну власність гр. Яновському М.М. та гр. Сардаківській І.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 106. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Замші С.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 107. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчаку В.Р. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Альмужній В.Л. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 109. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Болілому І.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 110. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Валігурі В.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Гончаруку В.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 112. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Древушу Є.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Клапченку Т.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 114. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Коваль К.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Коваль В.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Колісник О.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Мартич С.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 118. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Микитенку І.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 119. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Півненку С.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 120. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Пісному В.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 121. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Порхуну І.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Приймаку С.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 123. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Пузаню С.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Розуменку В.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність гр. Кулібабі С.О. та                                  гр. Кулібабі С.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Фоменко О.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Христевичу І.Л. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Христюку А.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність гр. Яровенко Г.Д. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 130. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Альмужному В.П. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 131. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Біднюку В.С. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 132. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність гр. Бойку О.І. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 133. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Степановій С.Д. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин)                   

 134. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Винарю О.А. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спе