Про скликання позачергової двадцять п'ятої сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання

Дата: 17.03.2022 19:44
Кількість переглядів: 1964

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  15березня 2022 р.                                     Ставище                                                               № 42

Про скликання позачергової

двадцять п'ятої сесії

Ставищенської селищної ради

Білоцерківського району

Київської області VIII скликання

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання скликати позачергову двадцять п?яту сесію Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання 18 березня 2022 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, 35/1, з наступним порядком денним:

1. Про затвердження на посаду заступника селищного голови ( доп. Джужик Л.П., Ставищенський селищний голова).
  2. Про внесення змін до Програми підтримки заходів з територіальної оборони на території  Ставищенської селищної територіальної громади на 2021-2024 роки (зі змінами) ( доп. Динилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Ставищенської селищної ради)
  3. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 04.12.2021 №11 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу» (доп. Бандура Р.В., керуючий справами (секретар) виконкому Ставищенської селищної ради)
  4. Про внесення змін до Статуту КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «СТАВИЩЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ( доп. Погребешна І.В., начальник віллілу освіти Ставищенської селищної ради)
  5. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 23.12.2021 № 1770 «Про бюджет Ставищенської селищної територіальної громади на 2022 рік» із змінами (доп. Бандура Л.М., начальник фінансового відділу Ставищенської селищної ради)