Пенсійний фонд України інформує

Дата: 07.04.2022 11:01

Фото без опису Станом на 05 квітня 2022 року на пенсійні виплати за квітень спрямовано 17,4 млрд грн, у т. ч. 4,7 млрд грн – через АТ “Укрпошта”, 12,7 млрд грн – через уповноважені банки.

Уповноваженими банками зараховано на рахунки пенсіонерів 100 % профінансованих сум. АТ “Укрпошта” здійснюється доставка пенсійних виплат за квітень, продовжується доставка пенсійних виплат за березень у Запорізькій, Київській, Луганській, Херсонській областях.

За зверненнями осіб у квітні 2022 року надано 91,0 тис. пенсійних послуг, у тому числі 05 квітня – 32,4 тисячі.
 Із заявами про отримання пенсії за тимчасово зміненим фактичним місцем проживання до органів Пенсійного фонду України звернулось 3 722 осіб щодо виплати в іншому відділенні АТ “Укрпошта” та 4 737 осіб – щодо здійснення грошових переказів через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER” (АТ “Ощадбанк”).