Українцям готують штрафи за порушення комендантської години, обмежень продажу алкогольних напоїв

Дата: 17.05.2022 11:37

Фото без описуУ Верховній Раді зареєстровано проєкт змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення згідно з яким пропонується запровадити нові штрафи за умов дії воєнного стану.

????Проєкт закону № 7356 передбачає:

????Відповідальність за порушення обмежень щодо реалізації (відпустки) лікарських засобів під час дії воєнного стану. Штраф від 1700 гривень - до 5100 гривень з конфіскацією лікарських засобів та виторгу.

????Адміністративну відповідальність за порушення встановлених обмежень щодо продажу алкогольних напоїв під час дії воєнного стану - штраф від 8500 до 17000 гривень.

????Порушення комендантської години передбачає штраф від 170 до 340 гривень.

????Порушення спеціального режиму світломаскування - штраф від 170 до 340 гривень.

????Порушення комендантської години, що вчинено у межах прикордонної смуги (5 км від державного кордону) - штраф від 1700 до 3400 гривень.

?В проєкті закону визначені процесуальні норми щодо визначення хто буде складати протоколи про адміністративні правопорушення (Національна поліція, Державна прикордонна служба України, органи місцевого самоврядування тощо) та щодо суб'єктів розгляду справ і винесення постанов.