Побережний Олександр

Дата: 26.05.2022 16:38

Фото без описуОлександр Побережний народився в с.Станіславчик.

Ще в дитинстві  Олександр почав цікавитись флорою і фауною  рідного краю, неабиякі здібності були у юнака до ліплення. Він завжди створював не просто елементи з пластиліну, а цілі композиції. Після закінчення школи вступив до Студії художньої таксидермії в Києві, оскільки в Україні більше закладів, де навчають даної професії немає.

Ця професія вимагає великих знань в декількох дисциплінах. Таксидерміст повинен досконало вміти користуватися технічними прийомами, при цьому він повинен бути гарним анатомом, екологом, знати біологію тварин, але, головне, володіти художнім чуттям, тобто бути справжнім художником-анімалістом.

Звичайно, за тваринами та птахами можна спостерігати у зоопарках, по телебаченню чи у живій природі, але Олександр переконаний – його ремесло має право на існування, бо дає можливість споглядати звірів зблизька і вчить любити природу