Частина нежитлового приміщення (частини першого та другого поверхів адміністративної будівлі) площею 191,8 кв. м, яке розміщене за адресою: 09401, Київська область, Білоцерківський район, смт. Ставище, вул. Кравченка генерала, буд. 1

Дата: 06.06.2022 09:13

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ НЕРУХОМОГО МАЙНА В ОРЕНДУ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ

Ставищенською селищною радою укладено договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Ставищенської селищної ради 2 від 21.01.2022 без проведення аукціону з Державною податковою службою України в особі Головного управління ДПС у Київській області щодо об’єкту оренди частини нежитлового приміщення (частини першого та другого поверхів адміністративної будівлі) площею 191,8 кв. м, яке розміщене за адресою: 09401, Київська область, Білоцерківський район, смт. Ставище, вул. Кравченка генерала, буд. 1, терміном на 5 років, вартістю 1 гривня в рік.

ДОГОВІР - завантажити