На території Ставищенської громади змінено умови продажу алкогольних напоїв

Дата: 27.06.2022 15:14

Фото без опису????Починаючи з 28 червня 2022 року у торгівельних (мережах) магазинах та закладах громадського харчування на території Ставищенської селищної територіальної громади дозволено реалізацію алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, за наступних умов:

???? в торгівельних (мережах) магазинах з 11 години 00 хвилин до 19 години 00 хвилин;

???? в закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями з 11 години 00 хвилин до 21 години 00 хвилин;

???? продаж здійснювати виключно із застосуванням реєстарторів розрахункових операцій;

???? заборонено продаж алкогольних напоїв особам у форменному одязі з числа військовослужбовців та інших правоохоронних органів, членів добровольчих формувань територіальної громади, які залучені до несення служби;

???? рекомендовано суб’єктам господарювання завершувати роботу торгівельних закладів, закладів громадського харчування та розважальних закладів о 21.00 годині 00 хвилин.

?Відповідне рішення прийнято виконавчим комітетом Ставищенської селищної ради від 27 червня 2022 року №677 «Про продаж алкогольних напої на території Ставищенської селищної територіальної громади».