Про організацію та проведення громадських слухань щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення»

Дата: 27.06.2022 16:00

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  23 червня 2022 р.                                 Ставище                                                 № 100

Відповідно до ст. 22, пункту 49 ст. 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», ст.  32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Положення про громадські слухання на території Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, затвердженого рішенням Ставищенської селищної ради VIII скликання від 21 жовтня 2021 року № 1350, на виконання рішення Ставищенської селищної ради від 09.09.2021 № 1082 (із змінами від 21.10.2021 №1331, від 24.11.2021 № 1496, від  27.01.2022 № 2152) «Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення  «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради»   з о б о в ’ я з у ю:

1. Провести громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення».

2. Ініціатор проведення громадських слухань – Ставищенська селищна рада.

3.  Визначити предметом громадських слухань – обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення».

4. Визначити особами, що запрошуються на громадські слухання –  обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення», жителів Ставищенської селищної територіальної громади, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

5. Утворити організаційний комітет з проведення громадських слухань обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення»  (далі Комітет) у складі 7-ми осіб з числа працівників та депутатів Ставищенської селищної ради, представників громадськості.

6. Затвердити персональний склад Комітету:

Борщ Раїса Григорівна – секретар Ставищенської селищної ради, голова Комітету;

Кагляк Олександр Михайлович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Ставищенської селищної ради, заступник голови Комітету;

Стеценко Олександр Степанович – депутат Ставищенської селищної ради, секретар Комітету;

Ткач Борис Григорович – депутат Ставищенської селищної ради, член Комітету;

Василенко-Мейта Юлія Вікторівна – начальник юридичного відділу Ставищенської селищної ради, член Комітету;

Карпенко Оксана Олегівна – староста старостинського округу №5 Ставищенської селищної ради,  член Комітету;

Мазурок Юрій Микитович –  голова Ради сільськогосподарських підприємств Ставищенського району Київської області, член Комітету.

1. Визначити датою проведення громадських слухань – обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення» 23 липня                  2022 року, о 10.00 годині, у приміщенні Будинку культури за такою адресою: вулиця Цимбала Сергія, будинок 50 Б, смт. Ставище Білоцерківського району Київської області.

2. Затвердити заходи з підготовки громадських слухань – обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення» та календарний план їх виконання в період з 23 червня 2022 року по 23 липня 2022 року, згідно з додатком 1.

9. Відділу інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю забезпечити висвітлення на офіційному вебсайті Ставищенської селищної ради  заходів з проведення громадських слухань – обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення» та їх результатів.

10.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                            Леонід ДЖУЖИК

до розпорядження Ставищенського

селищного голови

від 23.06.2022 № 100

Зміст заходу

Строк виконання заходу

Календарна дата

Суб’єкт виконання заходу

1.

Відділ організаційно-кадрової роботи та загального діловодства

2.

Протягом  5-ти робочих днів, починаючи  з  23.06.2022 р.

До 29.06. 2022 року включно

3.

До 24.06.2022 року включно

Організаційний комітет з проведення громадських слухань – обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення»

4.

Не пізніше 20-ти календарних днів до дня проведення громадських слухань

5.

Прийняття письмових пропозицій щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення»

Не пізніше 7-ми календарних днів до дня проведення громадських слухань

До 15.07.2022 включно

6.

Реєстрація учасників  громадських слухань

В день проведення  громадських слухань

7.

Встановлення присутності учасників громадських слухань, кількості осіб, що наділені правом голосу під час голосування, а також розгляд звернень, пов’язаних з порушенням порядку голосування чи ін.

В день проведення громадських слухань

8.

Підрахунок голосів за результатами громадських слухань (складання протоколу)

В день проведення громадських слухань