Інформаційне повідомлення  про проведення громадських слухань щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення» ( із змінами від 21.10.2021 р. та 24.11.2

Дата: 27.06.2022 16:03

«Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради

шляхом перетворення» ( із змінами від 21.10.2021 р. та 24.11.2021 р.)

23 липня 2022 року о  10 годині у приміщенні Ставищенського будинку культури за адресою: смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 50Б (територія санаторію «Дружба») - пройдуть громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення»

Ініціатор обговорення – Ставищенська селищна рада

Предмет обговорення – обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення»

З матеріалами громадського обговорення можна ознайомитися з понеділка по п’ятницю в приміщенні відділу освіти Ставищенської селищної ради (смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 44,  3-ій поверх) з                     9,00 до 13,00 години, а також на офіційному сайті Ставищенської селищної ради  stav-gromada.gov.ua.

Письмові пропозиції щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення» приймаються до 15.07.2022 включно на електронну адресу: stav_otg@ukr.net або поштову адресу: Ставищенська селищна рада, вул. Цимбала Сергія, буд. 35/1,                     смт. Ставище, Білоцерківський район, Київська область, 09401.

Для реєстрації та участі в громадських слуханнях 23.07.2022  при  собі  обов’язково  мати  паспорт  громадянина  України або інший документ, що посвідчує особу.

Організаційний Комітет з проведення  громадських слухань