УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ПРАПОРА УКРАЇНИ та ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2022 16:02

Фото без описуУ селищі Ставище біля адміністративної будівлі селищної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора, участь у яких взяли представники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, працівники підприємств, установ та організацій, жителі громади.

З вітальним словом до присутніх звернулась секретар Ставищенської селищної ради Раїса Борщ, наголосивши, що Державний Прапор одна з найголовніших і шанованих святинь для українського народу. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Під звуки державного гімну України право підняти ??стяг рідної Батьківщини було надано нашим захисникам!

Хвилиною мовчання присутні вшанували воїнів, які ціною свого життя захищали та відстоювали незалежність України. Квіти скорботи піднесли до підніжжя пам'ятника.