Щодо надання грошової допомоги учасникам антитерористичної операції

Дата: 17.10.2022 12:56

Фото без описуВідділ соціального захисту та соціального забезпечення населення Ставищенської селищної ради інформує про те, що Департаментом соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації розпочато прийом документів відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності, а саме:

??виплата одноразової грошової допомоги учасникам АТО/ООС, які належать до осіб з інвалідністю І-ІІІ групи внаслідок війни;

??виплата щорічної одноразової грошової допомоги сім’ям осіб, які загинули (померли) під час участі в АТО/ООС, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини;

??відшкодування витрат на дороговартісне лікування учасникам АТО/ООС.

Документи необхідно подати до Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА до 24 жовтня 2022 року.

За отриманням додаткової інформації звертатись до Відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Ставищенської селищної ради (смт Ставище, вул.Цимбала Сергія, 44, 1 поверх).