ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ПЕРШИЙ КРОК ДО УСПІХУ

Дата: 30.03.2023 16:27

30 березня за сприяння і фінансової підтримки Президента Київського національного університету культури і мистецтв Михайла Поплавського одинадцятикласники Ставищенщини побували в «Університеті Поплавського».

Розпочалося знайомство з університетом із реєстрації у штабі «Абітурієнт 2023» та ароматної ранкової кави. Головною подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським. «Вибір професії – перший крок до успіху, а вища освіта – гарантія вдалої карʼєри. Ви всі талановиті та унікальні, але цю унікальність потрібно розкривати. Ви маєте наполегливо навчатися, щоб досягти поставлених цілей. Я хочу, аби ви були переможцями та режисерами свого життя. Завжди йдіть до своєї мети, любіть українське, підтримуйте українське. Вам творити новітню історію України», - підкреслив у своєму виступі Михайло Поплавський.

Кожен учасник зустрічі отримав у подарунок книги М.Поплавського, серед яких книга «Вір у себе», у якій автор мотивує читачів гармонійно розвиватись та реалізувати себе в обраній сфері діяльності.