ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 30.03.2023 16:48

Фото без опису30 березня 2023 року в режимі онлайн на платформі Meet відбулося засідання професійної спільноти вчителів української мови та літератури.

Вчителька української мови та літератури Бесідського ЗЗСО Забудько Ольга Василівна розповіла присутнім про формування навичок критичного мислення в учнів на уроках української мови та літератури ( теоретичні аспекти і їх практичне втілення), а також про використання технологій дискусій та дебатів для розвитку навичок критичного мислення учнів.. Вчителька української мови та літератури ЗЗСО «Ставищенський НВК №2» Кушніренко Алла Іванівна зробила короткий огляд підручників з української мови та літератури для 6 класу Нової української школи.