ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата: 18.05.2023 15:11

Фото без описуВ День вишиванки національний одяг став дрес-кодом для більшості жителів Ставищенської громади. Святкових захід провели на майданчику біля Ставищенського НВК№1. Музичні виступи юних вокалістів, тематичні фотозони, виставки майстринь громади, колоритний національний одяг всіх, хто завітав на дійство, зробили це свято яскравим, емоційним і автентичним.

✅Цього дня учнів закладів освіти взяли участь у танцювальному флешмобі, а потім всі учасники акції сформували велику вишиванку із українських вишитих рушників.

На свято завітали представники поліції Білоцерківщини та разом з дітлахами "одягли" поліцейський автомобіль у вишиванку.

🇺🇦Вишиваємо єдність. Попри біль та втрати. Бо у нас живе любов.

Вишиваємо пам’ять. Про героїв, які ніколи вже не одягнуть вишиванки, але дали змогу зробити це нам.

🇺🇦Вишиваємо майбутнє. На землі, де голосно сміються діти.

Вишиваємо життя. Бо саме за нього йде боротьба. І Україну. Її візерунок не дамо знищити нікому. Все буде Україна!