Дата: 22.05.2023 16:39

19 травня 2023 року проведено І (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура), в якому взяли участь рої з 9 закладів освіти Ставищенської селищної ради. Кожний конкурс вимагав від учасників не тільки мужності, сміливості, інтелекту, але й дисциплінованості та злагодженості дій членів рою.

Проявити кмітливість члени роїв мали нагоду, взявши участь у конкурсі з першої домедичної допомоги «Рятівник». Викликала цікавість вікторина «Відун», під час якої учасники мали змогу показати інтелектуальну підготовку і знання з історії України. У конкурсі «Стрільба» учасники гри «Сокіл» («Джура»)  продемонстрували навички володіння зброєю, прицільної стрільби з пневматичної гвинтівки; на " Смузі перешкод" – витривалість, швидкість та дисциплінованість. Активно, згуртовано та відповідально майбутні захисники України пройшли всі етапи Гри.

Гра «Сокіл» («Джура») викликала азарт, відчуття боротьби, позитивні емоції в учасників, їхніх керівників, суддів та організаторів.

За підсумками змагань зайняли місця :

1 місце - рій " Любомир " ЗЗСО Ставищенський НВК 1

2 місце - рій " Орли і горлиці" Ставищенський НВК 2

3 місце - рій " Нащадки козаків" Бесідський ЗЗСО - ЗДО

Всі учасники гри долучилися до  збору коштів  на  дрон для  наших захисників.   Зібрана сума становить  11 622 грн.

Тримаймо стрій! Все буде Україна!