Розпочалися засідання команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами

Дата: 23.05.2023 10:01

Одна з важливих умов впровадження інклюзивного навчання у закладі освіти – це організація професійного співробітництва, результатом, якого має стати освітнє середовище, максимально сприятливе для різнобічного розвитку учнів з особливими освітніми потребами.

До завершення навчального року залишилося зовсім мало часу. Тому, розпочали роботу команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами в ЗЗСО та ЗДО за участі фахівців КУ «Ставищенський інклюзивно-ресурсного центру».

Під час засідань  фахівцями центру відмічено, що учні мають значні успіхи у навчанні, спостерігається позитивна динаміка соціально-емоційного розвитку;  корекційно-розвиткові заняття проводяться із дотриманням системності та урахуванням індивідуальних потреб та можливостей.

Педагогами закладів докладаються значні зусилля для забезпечення якісної освіти, необхідної підтримки для дітей з особливими освітніми потребами.

Працюємо спільно. Віримо у найкраще. Дякуємо колегам і батькам за співпрацю!