ЗАВЕРШЕНО ДВОМІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 01.06.2023 08:31

Фото без описуОт і завершився весняний благоустрій в нашій громаді! Два місяці пробігли швидко, але робота громадою була проведена надзвичайно велика!

🔸 За цей час наведено порядок біля меморіальних комплексів, пам'ятників, могил загиблих воїнів, відремонтовано та пофарбовано дитячі та спортивні майданчики, висаджено квітники, облаштовано зони відпочинку, частково проведено і продовжується ремонт дорожнього покриття сільських доріг.

🔸 Неодноразово було проведено акцію по висадженню зелених насаджень із залученням працівників бюджетних установ.

🔸 Проведено роботи з благоустрою громадських місць (громадські зупинки, вулиці населених пунктів, парки, спортивні майданчики, стадіони тощо), а також з упорядкування зелених насаджень в громадських місцях (санітарне обрізання, видалення аварійних) та висадження дерев, кущів та квітів.

🔸 Жителі селища та сіл очистили вулиці населених пунктів від будівельних матеріалів, матеріалів господарського значення та рослинного походження.

🔸 Комунальники проводили роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Щиро вдячні ставищанам, старостам, працівникам комунальних підприємств, всім небайдужим свідомим мешканцям громади, які знайшли час зробити наш край чистим, охайним, оновленим і красивим!

✅ А попереду нові дні і знову турбота про власну домівку - Ставищенщину!