Розважальні заходи на Київщині тепер мають згортатися до 21:00

Дата: 22.06.2023 11:57

Фото без описуПро це повідомив очільник Київської ОВА Руслан Кравченко за результатами засідання оперативного штабу.

💬"Війна триває. На жаль, дехто про це забув. Продовжують розважатися навіть під час повітряної тривоги під гучну музику та світлове шоу. Наприклад, як це було декілька днів тому в Одесі. Тому йдеться не лише про моральний бік, але й про безпеку", - написав він у своєму Facebook.

✅Відповідне рішення було прийнято і на виконавчому комітеті Ставищенської селищної ради від 21.06.2023:

🔘Розважальні заходи, такі як концерти, шоу-програми, дискотеки, виступи професійних та аматорських колективів, ярмарки, спортивні змагання, в тому числі і благодійні, тощо, на території Ставищенської селищної територіальної громади проводити до 21 години 00 хвилин

🔘 Заборонити діяльність закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних закладів (ресторанів, барів, кафе, їдалень тощо) під час дії запровадженої комендантської години на території Київської області.