ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ

Дата: 26.06.2023 10:09

Фото без опису25 червня у селищному парку відбувся захід “Фестиваль талантів”, де нагороджували кращих учнів громади: всіх тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу школі, вкотре підняли престиж селища, показали глибокі та міцні знання й отримали перемоги в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, переможців та призерів обласних та всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, вихованців КЗПО “КРОКУС” - переможців творчих конкурсів, юних спортсменів.

🎉Вітали талановиту молодь, вручали відзнаки та дякували педагогам, які підготували дітей, заступник Ставищенського селищного голови Людмила Данилішина, начальник відділу освіти Інна Погребешна, директор КЗПО “КРОКУС” Наталія Будакова.

Під час заходу музичні виступи глядачам дарували ще зовсім юні соловейки Ставищенщини, танцювальні та інстументальний колективи.

Завершили святкове дійство загальним патріотичним флешмобом. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

👏Щира вдячність всім організаторам фестивалю, гостям, батькам, старанним керівникам та педагогам, які зробили свій внесок в успіх цього заходу, адже саме ваша підтримка та настанови відіграли важливу роль у розвитку різнобічних талантів наших дітей, що зараз, в умовах війни, є безцінним!