Дата: 29.06.2023 16:53

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11.06.2016 р. №710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.

Мета проведення закупівлі: для поліпшення стану екології, якості збору сміття Ставищенської  ОТГ та розширення зони обслуговування.

Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.

На виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2023 р. №471), далі — Особливості, очікувана вартість предмету закупівлі визначена шляхом проведення моніторингу цін на підставі комерційних пропозицій, отриманих від суб’єктів господарювання.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до розрахунку кошторису  на 2023 рік в сумі 806400,00грн.

Ідентифікатор закупівлі: UA-P-2023-06-26-004253-a

Предмет закупівлі: Пластикові контейнери п/в для збору ТПВ на 1100 л. (ДК 021:2015 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)

Обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі:

У разі, якщо нижче міститься посилання на конкретні торговельну марку чи фірму,  патент,  конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника - читати  «або еквівалент»

Таблиця 1

Назва

Одиниця виміру

1.

Пластикові контейнери п/в для збору ТПВ на 1100 л.

шт.

112

Строк поставки: до 31.08.2023 р.

Місце поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: 09401, Київська область, смт. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1. Доставка товару за рахунок Продавця.

Технічні вимоги

1

Контейнер пластиковий для збору ТПВ на 1,1м3

2

Відповідність EN 840-3

3

Ємність 1100 л

4

Вага 60 кг +/-5%

5

Загальна вантажопідйомність не менше 500 кг

6

Матеріал: первинний пластик  високої щільності, стійкий до ультрафіолетових променів, низьких і високих атмосферних температур, а також хімічних та біологічних впливів.

7

Кришка сферична з лючком, для зручності використання в селективному розділі ТПВ

8

Ручки контейнера: не менше 4 шт., суцільнолиті/змінні з корпусом