ПРО ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ПІДРИВУ КАХОВСЬКОЇ ГЕС

Дата: 20.07.2023 10:16

Фото без описуВідділ соціального захисту та соціального забезпечення населення повідомляє , що постановою Кабінету Міністрів України №691 від 07.07.2023 року внесено зміни до Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції (далі Порядок), а саме надано можливість отримати матеріальну допомогу всім особам, які були зареєстровані в Херсонській та Миколаївській областях та є внутрішньо переміщеними особами.

🔷 Можливість отримати грошову допомогу ці особи можуть незалежно від того чи перебували вони на момент виникнення обставин на території де відбувся підрив гідроелектростанції чи на території інших областей.

Таким чином на отримання одноразової грошової допомоги також мають право внутрішньо переміщені особи, які на момент підриву не перебували на територіях де сталися дані обставини за умови, що населені пункти , де вони були зареєстровані та проживали, є в переліку постраждалих (підтоплених) населених пунктів. Перелік населених пунктів (з врахуванням адрес) затверджується Херсонською та Миколаївською обласними військовими адміністраціями.

Грошова допомога встановлюється у розмірі 5000 грн. на одну особу.

Для отримання допомоги необхідно подати до державного органу соціального захисту слідуючі документи:

☑️Заяву, відповідної форми, яка затверджена Порядком;

☑️Документ, що посвідчує особу;

☑️Документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через релігійні переконання відмовились від його прийняття та офіційно повідомили про це контролюючому органу);

☑️Свідоцтво про народження дитини (або відображення в електронній формі інформації, що міститься в свідоцтві про народження дитини.

Інформація про неповнолітніх дітей включається до заяви одного з батьків.

🔹Заяву від недієздатних осіб подають законні представники.

🔹Інформацію можна отримати за телефоном 0972794649