Дата: 30.03.2023 16:34

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.  Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ культури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області: 09401, Україна, Київська область, смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, буд. 48; код за ЄДРПОУ – 44008187; категорія замовника – Замовник.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Капітальний ремонт даху та покрівлі будівлі бібліотеки Відділу культури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради, що знаходиться за адресою: Київська область, Білоцерківський район, смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 48» (ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

3. Ідентифікатор закупівлі:  UA-2023-03-30-005953-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

до предмету закупівлі:

«Капітальний ремонт даху та покрівлі будівлі бібліотеки Відділу культури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради, що знаходиться за адресою: Київська область, Білоцерківський район, смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 48» за ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 3.1, 3.2 до тендерної документації. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені на основі проектно-кошторисної документації. Технічна специфікація сформована з відомостей обсягів робіт, які є частиною проектно-кошторисної документації, яка розроблена проектною організацією, яка має відповідні знання та компетенцію, та затверджена ЕКСПЕРТНИМ ЗВІТОМ.

Робочим проєктом капремонту передбачено:

Розбирання покриттів покрівлі з листової сталі

Розбирання лат [решетування] з дощок з прозорами Розбирання крокв зі стояками та підкосами з дощок

Розбирання цегляних перегородок

Мурування окремих ділянозовнішніх стін середньої складності із цегли

Улаштування крокв з дощок

Мурування (відновлення) частини вентиляційних каналів без обштукатурювання

Улаштування слухових вікон

Заміна мауерлатів

Улаштування прокладної гідроізоляції в один шар

Улаштування покрівель шатрових із металочерепиці "Монтерей"

Улаштування ковпаків над шахтами

Нанесення механізованим способом в один шар покриття з вогнезахисного матеріалу ДСА-1 на горизонтальні і вертикальні поверхні дерев'яних конструкцій

На кожний наступний шар нанесення механізованим способом покриття з вогнезахисного матеріалу ДСА-1 додавати до норми 13-74-1

Установлення елементів каркасу із брусів (підшива)

Улаштування покриття з листової сталі (підшива) Навішування водостічних труб, колін, відливів і лійок з готових елементів

Утеплення покриттів плитами із мінеральної вати або перліту на бітумній мастиці в один шар

Додавати на кожний наступний шар при утепленні покриттів плитами із мінеральної вати або перліту на бітумній мастиці

Улаштування першого шару обклеювальної гідроізоляції рулонними матеріалами на мастиці

Укладання ходових дощок

Знімання засклених віконних рам

Демонтаж віконних коробок в кам'яних стінах з відбиванням штукатурки в укосах

Заповнення віконних прорізів готовими блоками площею до 3 м2 з металопластику в кам'яних стінах житлових і громадських будівель

Нарізування швів у асфальтобетоні

Розбирання асфальтобетонних покриттів механізованим способом

Копання ям вручну глибиною до 1,5 м під будівельні конструкції, група ґрунту 2

Улаштування основи під бетонування

Улаштування відмосток залізобетонних, при ширині по верху до 1000 мм

Установлення бетонних поребриків на бетонну основу

Установлення та розбирання зовнішніх металевих трубчастих інвентарних ришіувань, висота риштувань до 16 м

Очищення горища від сміття накопиченого

Навантаження сміття екскаваторами на автомобілі- самоскиди, місткість ковша екскаватора 0,25 мЗ.

Перевезення сміття до 10 км

Якісні характеристики:

Будівельні матеріали та комплектуючи вироби, конструкції та системи, що застосовуються  для виконання робіт, обладнання, що підлягає встановленню, повинні бути новими, тобто такими, що раніше не використовувалися і повністю відповідати вимогам щодо їх якості, а також, усім технічним вимогам/державним, та мати відповідні сертифікати, технічні паспорти та інші документи, що засвідчують їх якість та безпечність, якщо такі передбачені чинним законодавством України.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: відповідно до очікуваних кошторисних призначень замовника на 2023 рік.

Фінансування Робіт здійснюється за рахунок джерел одержаних з:

- місцевий бюджет

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 3 969 213,00 гр. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із Зведеним кошторисним розрахунком, який знаходиться в складі проектної документації на «Капітальний ремонт даху та покрівлі будівлі бібліотеки Відділу культури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради, що знаходиться за адресою: Київська область, Білоцерківський район, смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 48» та підтверджено в Експертному звіті (позитивному) № 38265 від 22 грудня 2021 року.