СТАВИЩЕНСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС
Дата: 04.08.2023 14:43
Кількість переглядів: 108
Громади Київщини отримали 10 нових шкільних автобусів. Це перша партія, закуплена за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
Один з десяти автобусів їде до Ставищенської громади для забезпечення підвезення здобувачів загальної середньої освіти та педагогічних працівників до закладів освіти.
Сьогодні,1 серпня, відбулося урочисте вручення ключів представникам громад. Ключі від нашого шкільного автобуса отримав Ставищенський селищний голова Леонід Джужик.
https://koda.gov.ua/10-gromad-kyyivshhyny-otrymaly.../