ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

Дата: 31.08.2023 15:26

Фото без опису31 серпня 2023 року на платформі Meet відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вчителів Захисту України з теми «Особливості викладання захисту України в 2023-2024 н.р.».

Керівник спільноти Олександр Котик ознайомив присутніх з основними тезами, які прозвучали на обласній інструктивно-методичній нараді керівників професійних спільнот Київщини. Особливу увагу звернув на практичне спрямування уроків Захисту України в 11-х класах під час вивчення теми «Тактична медицина» , а також наголосив присутнім про обов’язкове проходження вчителями сертифікованих курсів «Домедична допомога». Акцентовано увагу і на складанні календарного планування та довільному виборі годин на певні теми, які актуальні у військовий час. Учасники спільноти обговорили план роботи на 2023/2024 н. р.