СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Дата: 31.08.2023 17:14

Фото без опису28 серпня 2023 року відбулася традиційна серпнева конференція керівників і педагогічних працівників закладів та установ освіти Ставищенської СТГ з теми "Освіта Ставищенщини: подолання викликів воєнного часу".

З вітальним словом до учасників конференції звернулася заступник голови Ставищенської селищної ради Людмила Данилішина. Начальник відділу освіти Інна Погребешна в своєму виступі проаналізувала окремі аспекти діяльності та основні напрями розвитку освітньої системи громади в 2023/2024 навчальному році в умовах воєнного часу. У ході конференції педагоги обговорили сучасні тенденції розвитку освіти й поділилися досвідом власних напрацювань, зокрема, з таких напрямів діяльності: дошкілля як територія розвитку комфорту та захисту (спеціаліст відділу освіти Світлана Кондренко); подолання викликів війни: синергія освіти ( директор ЦПРПП Вікторія Гуртовенко); ліцей: територія успіху, сучасний освітній простір , нові можливості і перспективи (директор Ставищенського ліцею № 1 Надія П'ятнічук, директор Ставищенського ліцею № 2 Григорій Поліщук); створення цифрового освітнього простору в закладі освіти (директор ОЗО "Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Ірина Добруцька); особливості організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами (директор ІРЦ Віта Чернушенко), безпека та ментальне здоров'я в освітньому середовищі (фахівець-консультант ІРЦ Світлана Колісник), доступність, варіативність та ефективність позашкільної освіти (директор КЗ ПО "КРОКУС" Наталія Будакова).

У роботі конференції взяли участь 160 педагогічних працівників.