В Україні 17 вересня відзначають День рятівника

Дата: 15.09.2023 11:33

Із професійним святом тих, хто ризикує собою заради життів інших людей, пожежників Ставищенщини,  привітали секретар Ставищенської селищної ради Раїса Борщ і депутат Київської обласної ради Тетяна Даценко, висловивши щиру подяку за самовіддану працю, фахову майстерність, героїзм та чуйність до чужої біди. Кращих рятівників було нагороджено грамотами та подяками.

Шановні вогнеборці 8 - ДПРЧ 12-ДПРЗ! Дякуємо вам за ваш героїчний труд і щоденні подвиги. Бажаємо спокійних трудових буднів. Нехай у роботі буде менше ризику, а стихія підкоряється вам.

Бажаємо життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та українському народові.