ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ

Дата: 20.09.2023 11:58

Фото без опису19 вересня 2023 року проведено інструктивно-методичну нараду для директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та інклюзивно-ресурсного центру Ставищенської СТГ.

Під час наради обговорено актуальні питання порядку проведення атестації педагогічних працівників за новим положенням у 2023/2024 навчальному році, зокрема, особливості створення атестаційних комісій І та ІІ рівнів. Також розглянуто питання щодо участі педагогів у професійному конкурсі "Учитель року - 2024", курсів підвищення фахової кваліфікації та участі педпрацівників у роботі обласних і місцевих професійних спільнот.

Нараду провела начальник відділу освіти Інна Погребешна. З окремих питань учасників наради інформували головні спеціалісти відділу освіти Людмила Сіменович та Світлана Кондренко, директор ЦПРПП Вікторія Гуртовенко та консультант Ірина Альошкіна.