ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 21.09.2023 08:36

Фото без опису 19 вересня 2023 року на базі Ставищенського КЗ ПО «КРОКУС» відбулася інструктивно-методична нарада для працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти з теми «Пріоритетні напрями діяльності психологічної служби в системі освіти у 2023/2024 навчальному році».

Практичний психолог Світлана Колісник поінформувала учасників наради про пріоритетні напрями роботи, враховуючи нові соціальні умови: піклування про здоров’я, психологічний комфорт, безпечне освітнє середовище, всебічний розвиток та багато інших важливих тем, які стали актуальними та спонукають до кардинальних змін у роботі психологічної служби. Також обговорили проєкт «Ментальне здоров’я – нейромережа Київщини» який є невід’ємною частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я та комунікаційної кампанії «Ти як?», ініційованою першою леді Оленою Зеленською.

Під час наради фахівці психологічної служби мали змогу з'ясувати окремі питання щодо організації робочого процесу та отримати рекомендації.