Завжди там, де потрібна допомога: дільничні офіцери Ставищенського відділення поліції звітують перед громадою

Дата: 18.10.2023 18:31

Ставищенську селищну територіальну громаду, до складу якої належать селище та 22 села з загальною кількістю населення близько 21,2 тис. осіб, обслуговує по штату 5 дільничних офіцерів відділення поліції № 5 Білоцерківського управління поліції Київщини.

Правоохоронці Ставищенського відділення поліції є гарантами спокою та правопорядку в кожному населеному пункті нашої громади.

Саме на плечі такого офіцера лягає забезпечення захисту населення від злочинних дій. Крім цього вони контролюють раніше засуджених осіб, сім'ї, які опинились у складних життєвих обставинах та своєчасно реагують на проблеми людей і запобігають скоєнню правопорушень.

Саме до дільничних звертаються громадяни у разі хуліганства, крадіжки, домашнього насильства чи іншого правопорушення.

Тому, для запобігання таких ситуацій, працівники поліції постійно проводять профілактичну роботу з представниками відповідних категорій населення.

За 9 місяців 2023 року на території громади дільничними офіцерами поліції було розкрито 21 кримінальне правопорушення, які скеровані для розгляду у суді та складено 468 адміністративних матеріалів.

Зокрема, на даний час, на обліку перебуває 85 кривдників, які скоїли домашнє насильство.

Працівники превенції Ставищенського відділення поліції Київщини регулярно проводять профілактичні заходи під назвою «Акциз», оскільки  продаж спиртних напоїв, тютюнових виробів, а також спиртних напоїв домашнього виготовлення є актуальною проблемою сьогодення, що значно впливає на ріст злочинності та порушення громадського порядку.

Дільничні офіцери поліції на постійній основі залучаються до  забезпечення публічного порядку під час проведення  масових заходів, які відбуваються на території громади та поза нею.

Правоохоронці дякують громадянам за довіру та наголошують, що поліція завжди стоїть на сторожі їх безпеки й спокою на території громади.