ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

Дата: 25.10.2023 16:46

Фото без опису25 жовтня 2023 року на платформі для відеоконференцій Zoom відбулося засідання професійної спільноти вчителів мистецтва закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади. Керівник професійної спільноти та вчитель музичного мистецтва Ставищенського ліцею 1 Купріянець О. М. ознайомила педагогів з програмно - методичним забезпеченням освітнього процесу на уроках художньо - естетичного циклу.

Учителі опрацювали методичні рекомендації щодо викладання предметів інтегрованого курсу мистецтва у 5-6 класах НУШ, обговорили питання програмного забезпечення та критерії оцінювання результатів навчання. Колеги поділились досвідом використання технологій дистанційного навчання на уроках музичного та образотворчого мистецтва. Особливу увагу звернули на важливість проходження протягом 2023/2024 навчального року курсів підвищення кваліфікації для педагогів мистецької галузі, які забезпечують освітній процес у 5-6 класах НУШ.